Дмитро Підручний переміг у спринті на відкритому чемпіонаті Швеції з біатлону

13:08, 24 лис. 2019

Тернополянин Дмитро Підручний переміг у спринті на відкритому чемпіонаті Швеції з біатлону. Він першим подолав дистанцію 10 кілометрів за 22 хв 51,3 с. без промахів.

Другим до фінішу прийшов швейцарець Беньямін Вегер. Його результат – 23 хв 19, 2с, 0 промахів у стрільбі. Третім фінішував швейцарець Маріо Долдер за 23 хв 51, 7 с. у нього 1 промах.

Чемпіонат відбувся вчора в Ідре. У ньому взяв участь 41 спортсмен, розповів "Новинам" Тернопільської філії Суспільного Дмитро Підручний.

Дмитрові Підручному – 28 років, народився в Острові Тернопільського району. В 11 років розпочав займатися біатлоном.

Підручний - капітан чоловічої збірної України з біатлону, чемпіон світу Зимової універсіади, призер чемпіонатів Європи з біатлону, учасник та призер етапів Кубка світу з біатлону.

10 березня 2019 року став першим українцем - чемпіоном світу з біатлону серед чоловіків, перемігши в гонці переслідування