Телепрограми
Новини
Новини
Випуск місцевих новин, де оперативно висвітлюються важливі для регіону події. Наші кореспонденти роблять трансляції з місць подій, спілкуються з очевидцями та оперативними службами. Інформація в новинах подана збалансовано, достовірно, оперативно. Про складні речі ми розказуємо доступною мовою.
Файний ранок
Файний ранок
Головне і єдине телевізійне ранкове шоу Тернопільщини. Щоранку тут можна побачити цікавих гостей з різних сфер, глядачам пропонують різноманітні рубрики: «Мандри», «Поради експерта», «Слово дня», «Ранкова руханка» та багато інших. Динамічне шоу, з яким легко прокидатись та налаштовуватись на цікавий і продуктивний день.
Тема дня
Тема дня
Щоденне суспільно-політичне шоу, де обговорюються найважливіші та найактуальніші теми. Гостями студії стають експерти, посадовці, чиновники. Глядачі завжди мають можливість спілкуватись з ними наживо, ставлячи питання в прямому ефірі.
Діалоги
Діалоги
Неформальне спілкування з публічними людьми на задану тему. Незручні питання, нестандарна подача, відверті відповіді та спроба вийти поза рамки звичних тем.
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
Всеукраїнський медіа-проект UA:Суспільне мовлення. У програмі посадовці звітують про свою роботу у прямому ефірі. Це спроба замінити знайомий формат звітування посадовців, коли вони окуповують трибуну і дозволяють собі вихваляти свої досягнення. Це формат інтрерактивного інтерв’ю, коли кожен бажаючий у зручний йому спосіб може поставити своє гостре питання і таки почути на нього відповідь. Подивитись ефір і приєднатись до #Звітів_наживо можна у п
Сьогодні. Головне
Сьогодні. Головне