У Тернополі - фінал міського етапу всеукраїнського турніру «Олімпійське лелеченя»

14:51, 31 жов. 2019

Зараз відбувається фінал змагань міського етапу всеукраїнського турніру «Олімпійське лелеченя».

Змагання розпочалися о 14-й годині в 26-й школі Тернополя. Учасники - учні 5-8 класів із 8-ми шкіл.

У програмі - легкоатлетичні естафети, вікторина та волейбол, - розповіла "Новинам" Тернопільської філії Суспільного співорганізаторка змагань Галина Федорович.

Перше місце посіла 10-та школа Тернополя, друге місце у команди 7-ї школи, 3-тє місце вибороли учні 3-ї школи, розповіла співорганізаторка змагань Галина Федорович. Участь у змаганнях взяли 104 учні  5-8-х класів з 8-ми шкіл Тернополя. Вони змагалися в 4 –х легкоатлетичних естафетах та вікторині.

Переможці міського етапу «Олімпійського лелеченя», команди сьомої і десятої шкіл – змагатимуться в обласному етапі, повідомив Віталій Ігнатенко.  За його словами, цей етап відбудеться у квітні-травні 2020 року.

«Олімпійське лелеченя» проводять в Україні з 2011 року. Ініціатором є Національний олімпійський комітет України.

Змагання відбуваються в чотири етапи: загальношкільний, районний, обласний та всеукраїнський. Минулого року участь у змаганнях взяли участь більше двох тисяч дітей з Тернопільщини, розповіла Галина Федорович.