30 вересня — зйомки

30 вересня — зйомки "Виборчого округу" з тернопільським народним депутатом

10 жов. 2018

На філії Суспільного Тернопільщини - стартувала нова програма, головними спікерами якої будуть народні депутати.

У суботу, 6 жовтня, відбулись зйомки програми "Виборчий округ" Тернопільської філії Суспільного з народним депутатом Тарасом Пастухом, який був обраний від 163 виборчого округу (місто Тернопіль). Кожен охочий може поставити своє запитання о 13:00 на Театральному майдані.

Цієї осені в ефірі регіональних філій ПАТ "НСТУ" стартує суспільно-політичний проект "Виборчий округ". Основне завдання проекту — налагодити якісний діалог між народним депутатом та його виборцями, а також надати аналіз професійної діяльності депутата.

"Програму "Виборчий округ" плануємо записувати в центрі Тернополя, адже це виборчий округ саме цього депутата, який буде нашим спікером. Працюватимемо на вулиці, серед людей, чиї голоси він представляє у Верховній Раді. На наш погляд, виїзна студія — це найкращий спосіб продемонструвати, що Суспільне працює для всього суспільства. Тому разом запитаємо, що для нас зробив той, кому люди дали депутатський мандат", — пояснила керівниця творчої групи "Тема дня" Ганна Василенко.

26-хвилинна програма міститиме 3 частини:

  • аналітика активності та ефективності роботи народного обранця;
  • питання від експертів та політичних опонентів, що ґрунтуватиметься на обіцянках і реальному їх виконанні;
  • питання від мешканців округу.