UA: ТЕРНОПІЛЬ інформуватиме глядачів про перебіг голосування у неділю

UA: ТЕРНОПІЛЬ інформуватиме глядачів про перебіг голосування у неділю

19 лип. 2019

21 липня Суспільний мовник Тернопільщини в етерах радіо та телебачення розповідатиме про перебіг виборів на теренах області.

Відділ новин працюватиме у посиленому режимі: журналісти працюватимуть на ДВК та  координуватимуть свою роботу з Окружною виборчою комісією. Детальну інформацію про день голосування глядачі зможуть побачити у «Новинах», що вийдуть в етер о 19:00.

У програмі "Тема дня" о 19:20  про перебіг виборчого процесу, типові порушення та особливості дня голосування говоритимемо із запрошеними експертами: громадською  омбудсменкою  із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА в Тернопільській області Ольгою Мазаєвою, начальником ГУНП в Тернопільській області Олександром  Богомолом, керівником ГО Центр суспільних досліджень "ПОЛІС" Ігорем Проциком.

О 20:00 на UA: ПЕРШИЙ, UA: ТЕРНОПІЛЬ та усіх регіональних телеканалах Суспільного стартує спецпроєкт "Зворотний відлік". Ведучі Павло Казарін та Мирослава Барчук озвучать перші результати національних екзит-полів одразу після закриття виборчих дільниць. Це спільний проєкт Суспільного, Радіо Свободи та Голосу Америки.

Наживо дивитися телеканал UA: ТЕРНОПІЛЬ та слухати Українське радіо Тернопіль можна тут

"21 липня посилено працюватимуть наші журналісти, щоб розказати про перебіг виборів на Тернопільщині. В нас заплановано три випуски новин та ефір програми "Тема дня". До студії запрошуємо експертів, які проаналізують перебіг передвиборчої кампанії та сам день виборів. Окрім того, плануємо, що будуть включення з дільниць. Наповнення програми залежить від того, як пройдуть вибори в нашій області. Збираємось сфокусуватись на місцевих особливостях",  — розповіла продюсерка UA: ТЕРНОПІЛЬ Зоряна Биндас.

Нагадаємо, з 1 до 17 липня  на UA: ТЕРНОПІЛЬ  реалізовувався суспільно-політичний передвиборчий проєкрт  «Виборчий округ: Співбесіда». Кандидати у народні депутати від мажоритарних виборчих округів мали можливість представити себе та свої програми виборцям. які вже цієї неділі 21 липня  підуть на дільниці та зроблять свій вибір на найближчі 5 років.