Відео UA: ТЕРНОПІЛЬ з Вандою Горчинською переглянули понад мільйон користувачів

Відео UA: ТЕРНОПІЛЬ з Вандою Горчинською переглянули понад мільйон користувачів

11 лип. 2019

 

Тернопільська філія Суспільного мовника до Дня Героїв підготувала спецпроєкт, в рамках якого журналісти взяли інтерв’ю у Вандою Горчинської, зв’язкової ОУН. Засуджена до 15-ти років каторги, розповіла про знущання, які змушена була пережити у 22-річному віці.

Від 23 травня ролик з Вандою переглянули понад мільйон користувачів мережі Фейсбук, а тисячі користувачів поширили його на персональних сторінках. 

"Ванда Горчинська говорить про моторошні речі, але це не кадри з фільму, не сцени з роману, вона то пережила. І я дуже вдячна їй за те, що вона відверто ділиться цими болючими спогадами, хоч говорити про це і щоразу переживати, дуже непросто", —  прокоментувала продюсерка  UA: ТЕРНОПІЛЬ Зоряна Биндас.

Режисерка програм Людмила Пиріг, яка, власне, і брала інтерв’ю, розповіла, що ролик вражає, а все що вражає, має залишитися і в пам‘яті нації, як приклад безмірної любові до Батьківщини, незламного духу ну і звісно, як застереження на майбутнє.

Зоряна Биндас розповіла, що проєкт реалізовував відділ суспільно-політичного мовлення. Серед інших непересічних людей, обрали для зйомок і Ванду Горчинську. Її історія так вразила журналістів настільки, що режисерка, приїхавши зі зйомок, розказувала, як ридала разом з героїнею. Продюсерка також зауважила, що  маємо знати, пам‘ятати і робити висновки на майбутнє, пам‘ятати про те, якою ціною далась нам незалежна Україна, щоб цінувати і берегти цю незалежність сьогодні.

Нагадуємо, що нещодавно працівники Тернопільської філії Суспільного мовника долучилися до проєкту під назвою "Мрія на всіх" під час якого, троє дітей з інвалідністю, які взяли участь в проєкті "Мрія на всіх", помандрували до Карпат та піднялися на Говерлу. Детальніше про подію на сайті UA:ТЕРНОПІЛЬ