Стартував конкурс на посади продюсера та менеджера Тернопільської філії Суспільного

Стартував конкурс на посади продюсера та менеджера Тернопільської філії Суспільного

10 січ. 2022

10 січня стартував плановий конкурсний відбір на посаду менеджера та продюсера Тернопільської філії Суспільного. Такі ж конкурси оголошено у деяких інших областях. Про це йдеться у протоколі засідання правління Суспільного від 20 грудня. Документи від кандидатів прийматимуть до 21 січня включно.

Читайте також: Суспільне впровадило грейдингову систему оплати праці

Конкурс на посади менеджера та продюсера філії оголошено  у Тернополі, на Волині та у Хмельницькому. Лише менеджера шукають в Рівному та Харкові, лише продюсера — у Житомирі та Черкасах.

Конкурс відбудеться у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування Суспільного мовника відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

Читайте також: Перемоги 2021: від правління Суспільного мовлення

Основні вимоги до претендентів на посаду менеджера філії, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі — за посиланнями:

  1. Положення про конкурсний відбір на посаду менеджера (філії) акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».
  2. Оголошення про конкурсний відбір на посади менеджера філії: 
  1. Супровідний лист.
  2. Згода на обробку персональних даних.

Основні вимоги до претендентів на посаду продюсера філії, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі — за посиланнями:

  1. Положення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»
  2. Оголошення про конкурсний відбір на посаду продюсера філії: 
  1. Супровідний лист.
  2. Згода на обробку персональних даних.

Документи прийматимуть за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, буд. 42 (телецентр «Олівець») та скановані копії на електронну пошту konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за номерами: (044) 481-08-87 та (044) 481-07-20

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Функції адміністративного й творчого управління повністю поділено, відтак керівник творчого напряму роботи філії — продюсер, а всіма адміністративними та господарськими питаннями керує менеджер.

Попередня хвиля планових конкурсів на керівні посади у регіонах відбулася восени 2021 року. В 10 регіонах обрали продюсерів, у 7 — менеджерів філій.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.

Дивитись UA: ТЕРНОПІЛЬ можна в ефірі та онлайн на сайті філії, оперативну інформацію про події Тернопільщини шукайте на сайті Суспільне│Новини та на Фейсбук-сторінці філії.