Регіональні телеканали Суспільного транслюватимуть наживо урочистості до Дня Збройних сил України

Регіональні телеканали Суспільного транслюватимуть наживо урочистості до Дня Збройних сил України

6 гру. 2021

6 грудня о 18:20 дивіться на UA: КРИМ та усіх регіональних телеканалах Суспільного, зокрема UA:ТЕРНОПІЛЬ, міжрегіональний спецефір до Дня Збройних сил України в межах проєкту «Сьогодні. Головне». Він розпочнеться із включень наживо кореспондентів із Краматорська (Донеччина), Одеси та Харкова. Журналісти покажуть, як у цих містах готуються до святкового параду з нагоди 30-ї річниці Збройних сил України. Ведучою проєкту в київській студії буде Катерина Сидорчук.

Загалом, урочистості відбудуться одразу в 5 містах країни — у Києві на Михайлівській площі, у Харкові на площі Свободи, на площі перед пам’ятником Т. Г. Шевченку у Львові, у Краматорську на площі Миру та на Морському вокзалі в Одесі. Трансляція парадів у цих містах розпочнеться на UA: КРИМ та усіх регіональних телеканалах Суспільного о 18:30. 

Опісля регіональні команди Суспільного продовжать розповідати про військових та Збройні сили України у проєкті «Сьогодні. Головне». Подробиці про локальні спецефіри на телеканалах та радіо читайте на сайтах регіональних філій. Там же можна дивитися і слухати Суспільне онлайн.

Місцеві суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовленя