UA: ТЕРНОПІЛЬ покаже Божественну літургію на полі Берестецької битви

UA: ТЕРНОПІЛЬ покаже Божественну літургію на полі Берестецької битви

17 чер. 2020

Цієї неділі, 21 червня, о 9:00 на суспільному телеканалі UA: ТЕРНОПІЛЬ відбудеться трансляція Божественної літургії у Свято-Георгіївському монастирі на Козацьких могилах із нагоди 369-ї річниці битви під Берестечком. Богослужіння очолить предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній.

На території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» митрополит Епіфаній разом із запрошеним духовенством помолиться за героїв битви під Берестечком, а також воїнів, які віддали життя за незалежність і цілісність Української держави.

Після завершення літургії відбудеться заупокійна літія за полеглими козаками й новітніми українськими героями, які боролися за незалежність України в наш час, а також урочиста хода й покладання квітів до пам’ятника героям Берестецької битви.

Трансляцію супроводжуватиме переклад жестовою мовою.

Зазначимо, із 3 травня суспільні телеканали на час карантину транслюють богослужіння щонеділі з 9:00. Ознайомитись з розкладом трансляцій та подивитись богослужіння онлайн можна на сайтах філій.

21 червня, на Суспільному Тернополя після Божественної літургії на Козацьких могилах об 11:00 розпочнеться недільна літургія Української греко-католицької церкви; о 12:30 — недільна Свята Меса Римсько-католицької церкви в Україні.

 

Читайте також: Понад 7 млн глядачів увімкнули релігійні трансляції на Суспільному