На UA: ТЕРНОПІЛЬ  стартує ток-шоу

На UA: ТЕРНОПІЛЬ стартує ток-шоу "Виборчий округ: Співбесіда".

24 чер. 2019

З 1 липня UA: ТЕРНОПІЛЬ запрошує кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами на дискусію в прямому ефірі ток-шоу "Виборчий округ: Співбесіда".

Спецпроект має на меті проінформувати виборців про місцевих кандидатів у депутати-мажоритарники, проаналізувати їхні передвиборчі програми, дізнатися в учасників перегонів, як вони бачать вирішення болючих проблем регіону, аби виборці могли зробити виважений самостійний вибір.

"Як на мене, головне завдання проекту — познайомити наших глядачів, слухачів, а також інтернет-користувачів з кандидатами в депутати. Під час виборчої компанії люди часто чують обіцянки та гасла, але не мають можливості комунікувати, ставити питання. Агітаційні матеріали — це монолог, а "Виборчий округ: співбесіда" — це можливість діалогу. Ми хочемо, щоб люди зрозуміли, що вибори це не тоді коли ти обираєш собі пана, вибори — це коли люди беруть собі на роботу представника, який, на їхню думку, найкраще представлятиме їхні інтереси у Верховній раді. Мені хочеться, щоб люди перестали робити емоційній вибір, а зробили чіткий аналіз кандидатів і обрали найдостойнішого", — зазначила продюсерка Тернопілської філії Суспільного Зоряна Биндас.